Kontakta oss gärna


Kemiföretagen i Stenungsund  
Caroline Olsson
caroline@kemiforetagenistenungsund.se
   
AGA  
Jonas Thelaus
jonas.thelaus@se.aga.com
08-731 16 92
www.aga.se
   
AkzoNobel  
Göran Lindqvist
goran.lindqvist@akzonobel.com
0303-850 00
www.akzonobel.se
   
Borealis  
Anders Fröberg
anders.froberg@borealisgroup.com

Reine Spetz
reine.spetz@borealisgroup.com
0303-860 00
www.borealisgroup.com
   
Ineos  
Lars Josefsson
lars.josefsson@ineos.com
0303-875 00
www.ineos.se

Mikael Rogestedt
mikael.rogestedt@ineos.com
 
   
Perstorp  
Lars Lind
lars.lind@perstorp.com
0303-72 86 00
www.perstorp.com



Kalender
 
24/4 Hur blir svensk industri en vinnare i Horisont 2020?
Läs mer här...

8/5 Chemical Management Summit 2014
Läs mer här...

19/2 Sustainability Day
Läs mer här...

Start AGA AkzoNobel Borealis INEOS Perstorp